Miłość to miłość

7/03/2017


Miłość to miłość nie liczy się to czy jest to miłość pomiędzy kobietą i mężczyzną , kobietą i kobietą lub mężczyzną i mężczyzną to  oni nie mają prawa do szczęścia ? Co mają poradzić na to że kochają osobę tej samej płci - po prostu dajmy im święty spokój jak już pisałam miłość to miłość jak dla mnie nie ma znaczenia , akceptuję takie osoby, są ludźmi jak wszyscy - chcą tylko miłości i akceptacji. Co prawda niektórzy z nich naciągają swoją orientacje i chwilą się tym tu i tam. Ale są też ci którzy po prostu szukają zrozumienia.  A to tylko ludzie (nie kosmici ) tylko z innymi upodobaniami i czy to nie jest piękne że każdy z nas jest inny ? Jedni są heteroseksualni inni za to homoseksualni a także biseksualni. I czasem ta inność przejawia się w inny sposób. Ostatnio Niemcy zalegalizowali związki homoseksualne i wiecie co ciesze się bardzo- Polska powinna brać przykład. Wiem , że nie każdy akceptuje takie związki ale może postarajmy się je zaakceptować  - są oni częścią naszego społeczeństwa- częścią Polski - częścią naszego świata.
I jak to śpiewał Czesław Niemen : "Dziwny jest ten świat, 
gdzie jeszcze wciąż 
mieści się wiele zła. 
I dziwne jest to, 
że od tylu lat 
człowiekiem gardzi człowiek. "

Żadnej formy seksualności nie można potępiać, jeśli jest w niej miłość.
Fot . klik
Bluzka- 'Atmosphere
Spodnie -X 

You Might Also Like

15 komentarze

 1. Piękne zdjęcia :) Ślicznie wyglądasz :)

  https://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. your post very good and very nice .This my own site http://www.pixxelznet.com/ I am provide these types services #SEO #PPC #SMO Web Design and Web Development you want any services contact us.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polska jest okropnie nietolerancyjna..
  Pięknie wyglądasz :)
  Miłego dnia :*
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się :/ bardzo dziękuje <3!

   Usuń
 4. Moim zdaniem Polska nie powinna zalegalizować związków homoseksualnych, z powodu innej kultury i obyczajów. Niemcy to Niemcy, oni wszystko akceptują.
  Ładne zdjęcia :)
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kazdy ma inne zdanie :) bardzo dziękuje <3

   Usuń
 5. Dlatego milosc wcale nie jest taka prosta.
  Super zdjecia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem tolerancyjna, ale do momentu kiedy obie kobiety czy dwóch facetów myślą nad adopcją dziecka.. dla mnie to już przegięcie. Bo tak jak wspominasz o problemie akceptacji mówi się bardzo często i różne sytuację się z tego wywodzą tak dziecko z takiej rodziny przeżywałoby koszmar.. a przecież dziecka dobro jest jedne z najważniejszych

  OdpowiedzUsuń
 7. Również tak myślę. Według mnie powinno się akceptować takie osoby, tylko akceptować nic więcej. Czy ktoś karze nam ich kochać i uwielbiać? Nie wystarczy, że je zaakceptujemy. Każdy z nas pragnie szczęścia i miłości.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Amazing post!!!

  Would you like if we were to follow each other ? I would be happy . this is my link https://bysinkj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń