Serce z kamienia

4/23/2016
Nie wiem jak ludzie to robią są tacy odporni na ludzkie cierpienie. Widzą jak ktoś za tą osobą tęskni a i tak nic z tym nie zrobią, chcą aby ta osoba cierpiała? Ja nie umiem być obojętna może to moja wada to że nie umiem mieć to gdzieś jak jakaś osoba się czuje lub nie umiem być obojętna temu że ktoś się do mnie nie odzywa, nie jestem obojętna na ludzkie cierpienie często na filmach płaczę gdy nawet nie jest on jakoś wzruszający, a także w szkole gdy coś mi nie idzie i wiem jakie mogę mieć konsekwencje. Zastanawiam się czy to wada czy może jednak dar który dostaliśmy? Umiemy pomóc i nie boimy się tego osoba której to obojętne po prostu boi się. Podobno ludzie wrażliwi widzą więcej. Dostrzegają szczegóły widzą to czego nie dostrzega osoba której wszystko obojętne. Myślę ze powinniśmy być dumni z tego że umiemy dostrzec piękno i pomóc ludziom nie jesteśmy obojętni jak mówi moja polonistka :
 "Co z siebie dasz zostanie ci oddane"
Czy zaliczacie się do ludzi obojętnych czy do tej drugiej grupy ? Ja osobiście cieszę się tym że mogę komuś pomóc!

 Prag­niesz wyt­re­nować obojętność ? To tak, jak­byś pragnął mieć ser­ce wie­cznie bijące jed­nostaj­nym rytmem. Nierealne

 Ludzka obojętność przyp­ra­wia Cię o dreszcze.. Te pus­te oczy, jeśli nig­dy ich nie widziałeś, nie żałuj.. Nie raz żeg­nałeś ko­goś, ludzie od nas od­chodzą, przy­wyk­nij.. Mówią, że do wszys­tkiego trze­ba mieć umiar, a trzy­mali się przeszłości, tak moc­no jak dziec­ko przy­tula mi­sia, i umar­li z prze­daw­ko­wania wspom­nień.. Pot­rze­ba cza­su, by ser­ce mogło spróbo­wać się posklejać..
 Sweterek- H&M
Spodnie- Bershka
Buty- Daichmann 


Fot: klik

You Might Also Like

0 komentarze