TRACIMY KONTAKT Z NAJBLIŻSZYMI OSOBAMI !?

2/26/2016

Przestaje rozumieć ludzi najpierw mówią że są naszymi przyjaciółmi utrzymują z nami super kontakt, spotykają się z nami wszystko jest git a później. Zero nic nie ma :(. Znajdują sobie kogoś innego i temu komuś mówią to co nam. Znajdują osobę która będzie bardziej odważna Osobę która jest bardziej śmiał! Osobę którą się coś dzieje i nie jest spokojna,opanowana. Ludzie zmieniają się tak szybko i zmieniają ludzi których lubią, zmieniają swój charakter! Nie wiem czemu się tak dzieje najpierw mydlą nam oczy i wracają wtedy gdy coś potrzebują a wtedy mogą usłyszeć tylko nadzwyczajne spadaj!!

 Po prostu trudno w chwili cierpienia pomyśleć, że kiedyś znowu tę osobę ujrzysz. Chciałoby się też osobę widzieć nadal, a nie za jakiś tam czas. Rozpacz, to normalne uczucie gdy kogoś tracisz. A wiara, że ją jeszcze ujrzysz odchodzi w tamtym momencie w cień, bo najważniejsze jest tu i teraz.

Nigdy nie pozwól aby ktoś cię traktował jak drugą opcje bo nią nie jesteś tak Ty do ciebie mówię nie jesteś drugą opcją! Jak ktoś nie umie się na kogoś zdecydować to po prostu nie jest ciebie wart lub nie umie wybrać osobę która jest dla niego ważna to lepiej odsunąć się z drogi lub jak to się mówi walczyć o tą osobę jeśli warto!!
Kurtka- H&M
Sweterek- Zara 
Buty- miejski sklep 
Spodnie- X  

Fotograf: klik


You Might Also Like

0 komentarze